Inscrie-te pentru Newsletter















 

Agentia Cluj-Napoca

Adresa: str. Traina Vuia nr.157
tel/fax: +40 - 364 – 806.451
           +40 - 364 – 806.520
           

e-mail: cluj@napotransgrup.ro
 

Account Manager: Liviu Pura
mobil: +40 -
744 - 563229
e-mail: liviu@napotransgrup.ro

 

 

 

Agentia Turda

Adresa: B-dul 22 Decembrie nr.24
tel/fax: +40 - 364 – 806.454
e-mail: turda@napotransgrup.ro

 

Ioana Timar

mobil: +40 - 757 - 741.953

 

 

Agentia Dej

Adresa: str. Vaii nr.2
tel/fax: +40 - 364 – 806.455
e-mail: dej@napotransgrup.ro

Sef agentie: Ing. Cecilia Dudescu
mobil: +40 - 744 - 675.518

 

 

Agentia Oradea

Adresa: str. Sos. Borsului nr.43/A
tel/fax: +40 - 359 – 463.555
e-mail: oradea@napotransgrup.ro

Sef agentie: Mircea Mincic
mobil: +40 - 745 - 642006

 

Agentia Aeroport Cluj

Adresa: str. Traina Vuia nr.149
tel/fax: +40 - 364 – 806.450
e-mail: aeroport@napotransgrup.ro


 

 


Agentia Iasi

e-mail: iasi@napotransgrup.ro
 

Agentia Bucuresti Otopeni

e-mail: otopeni@napotransgrup.ro

 

 

Agentia Port Constanta

 e-mail :constanta@napotransgrup.ro
 

Agentia Constanta Sud Agigea

e-mail : agigea@napotransgrup.ro

     

Sediul Central NapoTRANSGRUP

Adresa: str. Minerilor nr.67
fax: +40 - 364 – 806.452

Administrator:
e-mail: administrator@napotransgrup.ro

Director economic:
e-mail: contabilitate@napotransgrup.ro
tel:     +40 - 364 - 806.453

Director marketing:
e-mail: office@napotransgrup.ro